Original 20V 9A 180W Asus TUF FA506II-BQ200T Adapter Charger + Cord
Original 20V 9A 180W Asus TUF FA506II-BQ200T Adapter Charger + CordOriginal 20V 9A 180W Asus TUF FA506II-BQ200T Adapter Charger + CordOriginal 20V 9A 180W Asus TUF FA506II-BQ200T Adapter Charger + CordOriginal 20V 9A 180W Asus TUF FA506II-BQ200T Adapter Charger + Cord
Certification