Original 20V 9A 180W Asus ROG GL504GV-ES020T AC Adapter + Free Cord
Original 20V 9A 180W Asus ROG GL504GV-ES020T AC Adapter + Free CordOriginal 20V 9A 180W Asus ROG GL504GV-ES020T AC Adapter + Free CordOriginal 20V 9A 180W Asus ROG GL504GV-ES020T AC Adapter + Free CordOriginal 20V 9A 180W Asus ROG GL504GV-ES020T AC Adapter + Free Cord
Certification