Original 20V 7.5A 150W Asus Rog G531GT-BQ020T Adapter Charger + Cord
Original 20V 7.5A 150W Asus Rog G531GT-BQ020T Adapter Charger + CordOriginal 20V 7.5A 150W Asus Rog G531GT-BQ020T Adapter Charger + CordOriginal 20V 7.5A 150W Asus Rog G531GT-BQ020T Adapter Charger + CordOriginal 20V 7.5A 150W Asus Rog G531GT-BQ020T Adapter Charger + Cord
Certification